Üldised müügitingimused kehtivad irjasalvid.ee klientide (edaspidi Klient) ja irjasalvid.ee  omaniku  Irjara OÜ ( edaspidi irjasalvid.ee) vahel.

Irjara OÜ

Aardla 156/8, Tartu linn 50415

Reg. Nr. 12947503

A/A SEB Pank EE791010220248418224

Üldised müügitingimused on kooskõlas  Eesti Vabariigis kehtivate õigusnormidega. Lähtutakse www.irjasalvid.ee tooteinfost, hinnakirjast ning ostuinfost.

Müügi ja hinnakirja muudatused jõustuvad, kui need on avaldatud irjasalvid.ee poes. Kui Klient edastas oma tellimuse enne tingimuste muudatuse jõustumist, siis kehtivad Kliendi jaoks  eelnevad tellimuse tingimused v.a kui seaduses või müügitingimustes ei ole sätestatud teisiti.

Irjasalvid.ee on isikuandmete vastutav töötleja, irjasalvid.ee edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le. Irjasalvid.ee ei avalda ostude käigus teatavaks saanud informatsiooni kolmandatele osapooltele.

Esitades tellimuse irjasalvid.ee poes, kinnitab Klient, et on tutvunud müügitingimustega ning on nendega nõus.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Maksetingimused

Kiire ja mugav Eesti pangalingid  Swedbank, SEB Pank, Luminor , Cooppank, LHV .

Krediitkaardid: Visa (Verified by Visa) ja Mastercardi (Securecode)

Arvega tasumine (postitamine peale arve laekumist)

Hinnakiri

Irjasalvid.ee veebipoes müüdavate toodete hinnad on toodud eurodes, ega sisalda kohaletoimetamiskulusid.

Koheletoimetuskuludeks saab Klient valida endale sobiva postiteenusepakkuja ostu vormistamisel. Postikulu lisandub toote hinnale.

Toodete kohaletoimetamine ja üleandmine

Tarneaeg Eesti siseselt on 2-4 päeva tööpäevadel. Soome 3-5 tööpäeva.

Kättetoimetamisviisid:

Omniva pakiautomaadid

Itella Smartpost pakiautomaadid

Toote tagastamine

Kui kaup ei vasta Kliendi ootustele, on Kliendil õigus vastavalt Võlaõigusseadusele §-le 56 lg 1 see tagasi saata 14 päeva jooksul peale kauba kättesaamist. Tagastamiskulu maksab sellisel juhul Klient. Tagastatav kaup peab olema kasutamata, kahjustamata ja originaalpakendis. Raha tagastatakse Kliendile 14 päeva jooksul peale kauba tagastust irjasalvid.ee lattu. Tagastamisele ei kuulu kauba ostul makstud postikulu vaid makstakse ainult kauba eest makstud hind.

14-päevane tagastamisõigus ei kehti kosmeetikatoodetele, mis on avatud. Kuna nad ei ole kasutatavad tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel.

Toote tagastamisest tuleb enne postitamist teavitada, saates info oma andmete, ostuarve numbriga ja toote tagastamise põhjusega aadressile irjasalvid@gmail.com. Tagastus teha Tartu Ringtee Selveri Itella Smartposti või Tartu Ringtee Selveri Omniva pakiautomaati. Kontakt 5185246 irjasalvid@gmail.com  Kaubaga lisada ostuarve.

Irjasalvid.ee ei vastuta Kliendi süül, hoolimatusel või valedel hoiustamistingimustel tekkinud toodete kahjustumise eest.

Garantii

Vastavalt Võlaõigusseadusele § 218 lg 2 on Kliendil õigus pretensioon esitada 2 aasta jooksul alates kauba kättesaamisest. Toote nõuetele mittevastavuse ilmnemisel, peab Klient kahe kuu jooksul saatma e-kirja aadressile irjasalvid@gmail.com järgneva infoga: Kliendi nimi, kontaktandmed, kaebuse esitamise kuupäev, tootel ilmnenud defekt, võimalusel lisada ka foto, arve number.

Muud

Käesolevates tingimustes reguleerimata küsimustes juhindutakse Eesti Vabariigis kehtivast seadusandlusest ning poolte vahelisi suhteid reguleerivatest õigusaktidest. Käesolevate tingimuste täitmisel tulenevaid eriarvamusi ja vaidlusi lahendavad pooled eelkõige läbirääkimiste teel. Kui lepingust tulenevaid vaidlusi ei õnnestu lahendada poolte läbirääkimisega, on nii Kliendil kui irjasalvid.ee õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või kohtusse.

Style switcher RESET
Body styles
Color scheme
Background pattern
Background image