Tervis puhtast Eestimaa loodusest!

MEIE TOOTED VALMIVAD KÄSITÖÖNA

Kõik Irja Salvid tooted on valmistatud käsitööna ning salvides kasutatavad ravimtaimed on meie endi poolt armastusega kasvatatud või korjatud metsast ja niitudelt. Ise korjame taimed ja valmistame ette salvide jaoks. Ravimtaimed, mida kasutame on rahvameditsiinis tuntud juba ammustest aegadest ja inimestele abiks olnud sajandeid. Salvide valmistamisel järgime õiget tehnoloogiat ja hügieeninõudeid. Tänu sellele on salvides säilinud kõik koostisosade kasulikud omadused.

Salvide valmistamisel kasutame ainult looduslikke komponente. Lõhnad on pärit taimedest ja looduslikest eeterlikest õlidest. Toodete värv tekib mesilasvahast ja kasutatavatest ravimtaimedest. Retseptid pärinevad esivanematelt ja on parima tulemuse saavutamiseks täiendatud ja kaasajastatud.

Ravimtaimed ja loodusteraapiad – see on meie elustiil

Maal üleskasvanud lapsena, olen juba maast madalast kokku puutunud ravimtaimede ja taimraviga. Meile on oluline loodusest saadavate taimede tark kasutamine ja jätkusuutlik tootmine. Me investeerime kvaliteetsesse toorainesse ja pakendisse. Meie jaoks on kõige olulisem toodete kvaliteet ja kliendirahulolu.

Oma koostööpartnereid valime põhjalikult ja eelistame sarnaste väärtustega ettevõtteid. Oleme oma klientidele pikaajaline ja usaldusväärne partner ning jagame oma usku ja kogemusi loodustoodetest.

Me hoolime keskkonnast

Me hoolime keskkonnast ja keskkonnamõju vähendamise eesmärgil pakendatakse tooted võimalusel taaskasutatavatesse pakkematerjalidesse nagu klaas, taaskasutatav paber ja metalltoosid.

Style switcher RESET
Body styles
Color scheme
Background pattern
Background image