IRJA

Irja on ettevõtte omanik ja looja. Olles õppinud aastaid erinevaid loodusteraapia ravivõtteid ja töötanud massööri, Hiina Traditsioonilise meditsiini loodusterapeudi ning Reiki meistrina, tekkis soov ja vajadus erinevate toodete järele inimeste aitamiseks. Inimestele väga meeldisid minu teraapiad, massaažid, massaaziõlid ja -salvid. Omades piisavalt teadmisi, oskusi ja kogemusi juba varasest lapsepõlvest vanaema kõrvalt õppides, oli salvide valmistamisega suuremas mahus tegelema hakkamine ainuõige otsus. Uue kaubamärgi Irja Salvid turule toomiseks tuli hakata ettevõtjaks ja nii see kõik algas.

Kõik retseptid on Irja poolt täiendatud ja loodud. Et olla kontaktis oma klientidega, osaleme palju erinevatel messidel, laatadel ja üritustel. Ainult nii saame jagada nõuandeid ja leida parima viisi probleemi lahendamiseks.
Hea meelega käin andmas loenguid, kus jagan teadmisi ja kogemusi, mida igaüks saab ise teha oma tervise heaks. Iga inimese tervis on esmalt tema enda hool ja harjumused. Olen kindel, et lisaks arstidele, terapeutidele ja apteegi ravimitele, saab alati igat ravi toetada ka looduslike vahenditega.

RAUL

Raul on Irja abikaasa ning kolleeg ettevõttes turundusjuhina. Ta on Irjale firma asjades toeks kõiges nii jõu kui nõuga. Olles eelnevalt haljastusettevõtte tegevjuht, otsustas Raul alates 2016 a panustada oma teadmised ja oskused pere ettevõttesse. Kuna Rauli kirg on tegeleda loodus- ja maalähedaste asjadega, siis see samm oli ainuõige valik. Irja Salvid kaubamärgi nägu on suures osas tema töö, juhtides turundust ning pikemaajalist visiooni. Sportlik elustiil ja looduses viibimine on meile mõlemale oluline elu osa. Tihti näeb meid suusatamas, ujumas, rattaga sõitmas, rull-uisutamas või lihtsalt looduses jalutamas.

Style switcher RESET
Body styles
Color scheme
Background pattern
Background image